1η Ημερίδα Παιδορευματολογίας
12 Νοεμβρίου, 2023
Η διοργάνωση της 1η ημερίδας Παιδιατρικής Ρευματολογίας είναι γεγονος και θα πραγματοποιηθεί στις 9 Μαρτίου 2024 στη Θεσσαλονική. Για πρώτη φορά στην Ελλάδα θα υπάρξει η δυνατότητα τα μέλη της Ελληνική Παιδορευματολογικής Εταιρίας (ΕΠΡΕ) να αναπτύξουν τη σύγχρονη προσέγγιση των Παιδορευματολογικών νοσημάτων. Η συμμετοχή στην ημερίδα είναι δωρεάν.
Για περισσότερες πληροφορίες κάντε κλικ εδώ.
![](https://paidoreumatologos.care/wp-content/uploads/2023/11/Στιγμιότυπο-οθόνης-2023-11-11-2.17.20-μμ-724x1024.png)